MÖBLER / Bord / Bord 6238628
nr 623 8628
Bord
1 par, sent 1800-tal, mahogny/valnöt, längd: 70, djup: 50, höjd: 75
Kondition: 1st med lagning
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 8 februari 2010
kl 18:39:11
550 kr
800 kr